2014 Gelin El Çantası Modelleri

Tüylü Gelin El Çantası Modelleri 2014 Gelin El Çantası Modelleri

Tüylü Gelin ModelleriTüylü Gelin Modelleri

 

Evlilik dönemi gelen bir bayanı hem tatlı hem de stresli bir dönem beklemektedir. Evlilik öncesi hazırlıklar çok can sıkıcı hatta bunaltıcı bir hal alması olağan bir durumdur. Bu süre zarfında sizleri en çok zorlayacak olan konu kuşkusuz gelinlik seçimidir. Gelinlik konusunda karar verdikten sonra ise en önemli aksesuarını olan çantaya karar vermelisiniz. Birçok gelin adayı düğün gecesinde elinde çanta dolaştırmak istememektedir. Bu yüzden de çantasız modelleri tercih eder ya da o modelin çantasından vazgeçerler. Fakat gelin el çantaları bu noktadaki genel eğilimi değiştirecek derecede güzel modellerden oluşmaktadır.

2014 modelleri arasında en çok dikkat çeken model olarak dantel işlemeli çantalardan bahsedilebilir. Dantel işlemelerin kimi modelde tüm çantaya hakim olduğunu söylemek mümkündür. Kimi zaman ise sadece kenarlara uygulanan az miktardaki dantel de zarif bir görüntünün oluşmasına olanak sağlamaktadır. Eğer tercih ettiğiniz gelinlik modeli dantelliyse seçeceğiniz çantanın da bu bağlamda dantel işlemeli olmasına özen göstermelisiniz. Uyumlu bir görüntü için bu en önemli şartlardan bir tanesidir.

2014 gelin el çantası modelleri içinde yer alan bir diğer popüler ürün olarak taşlarla süslenmiş gelin el çantaları örnek gösterilebilir. Gelinliğinizin göğüs bölgesinde bu tarz taş detayları bulunuyorsa eğer taş süslemeli çanta modelleri tam size göredir denilebilir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Renkli Gelin Kuşakları Modası başlıklı makalemizde Renkli Gelin Kuşakları Modası ve Yeni Renkli Gelin Kuşakları Modası hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelin çantası modelleri,gelin çantası,gelin çantası fiyatları,gelin el cantaları,gelin çanta modelleri,dantelli gelinlik çantası,canta modelleri 2014 fiyatlari,tuylu gelin cantasi,gelin çantaları fiyatları,2014 gelin çantası
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>