2014 Gelin Çiçeği Modelleri

Tekli Gelin Çiçeği 2014 Gelin Çiçeği Modelleri

Tekli Gelin Çiçeği

En sık duyduğumuz şeylerden birisi şüphesiz ki evlilik sürecinin ne kadar zor olduğudur.  Evlilik süreci gerçekten bir hayli zor bir süreçtir. Fakat bir o kadar da güzeldir. Gelinlik alışverişleri, evlilik heyecanı ile uğraşıp dururlar  gelin adayları. Bu yüzden de hem tatlı bir telaş hem de stres vardır.

Gelinlik alışverişi süreci basit ama gereksiz olduğu düşünülse de aslında çok önemli olan küçük aksesuarlar vardır. Bu aksesuarlardan birisi kesinlikle de gelin çiçeğidir. Gelin çiçeği olmayan bir gelin düşünülemez zaten. Bu yüzden de gelin çiçeği almak gerekir. Gelin çiçeği alırken demode olan gelin çiçeklerinden kaçınmanızı tavsiye ederim. Hem modaya uygun hem de gelinliğinizle uyumlu olabilecek gelin çiçeklerini seçmek en doğrusu olacaktır. 2014  denilince ilk akla gelen muhtemelen canlı gelin çiçekleridir. Son dönemlerin en trendi olan bu parça gerçekten de çok güzel bir seçenektir. Gelinliğinize uygun canlı güller ya da karışık çiçeklerden oluşan gelin çiçeği oluşturabilirsiniz. Bu sizi daha hoş bir havaya sokacaktır. 2014 gelin çiçeği modelleri olarak bir de karşımıza rengarenk çiçeklerden oluşan gelin çiçekleri çıkmaktadır. Bu da sizin için büyük bir fırsat olacaktır gelinliğinize renk katmak istiyorsanız tabi.

Dediğim gibi canlı gelin çiçekleri kır düğünü için tercih etmeniz de daha doğru olacaktır. Fakat tek önemli unsur gelinliğinizle uyuşmasıdır.

Bir önceki yazımız olan Dantel İşlemeli Duvak Modelleri başlıklı makalemizde Dantel İşlemeli Duvak Modelleri, Duvak Modelleri ve Gelinlik Duvak Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelin cicegi modelleri,canlı gelin çiçeği modelleri,Gelin çiçekleri 2014,gelin cicegi,gelin çiçeği modelleri ve fiyatları,gelin cicegi 2014,gelin çiçekleri modelleri,gelin çiçeği modelleri 2014,gelin gulleri,gelin iei modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>