2014 Fransız Gelinlik Modelleri

Fransızlar genel bir algı olarak her daim zarafetle özdeşleşmiş bir millettir. Gelinlik konusunda da bu durumun devam ettiğini söylemek mümkündür. Fransız gelinlik modelleri son dönemde ülkemizde epey bir popüler olmaya başlamış ve geniş bir gelin adayı kitlesi tarafından merakla takip edilen bir tür haline gelmiştir. Bu durumun birçok haklı gerekçesi olduğunu söylemek mümkündür. Eğer zarif ve şık bir gelinlik arıyor aynı zamanda kaliteli ve tarz bir kesim istiyorsanız ilk olarak bakmanız gereken yer kuşkusuz Fransız gelinlik modelleridir.

2014 Fransız gelinlik modelleri ağırlıklı olarak dantel detayının kullanıldığı modelleri içermektedir denilebilir. Dantel detayı bu modellerde fazlasıyla kullanılmış ve son derece de başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Daha çok sırt ve omuz bölgesinde dantel detaylarının kullanıldığını söylemek mümkündür. Son derece zarif ve şık bir görüntü isteyenler için ilk tercih olarak bu dantel gelinlik modellerini önermek mümkündür. Aynı zamanda sevimli de bir görüntüsünün olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

2014 Fransız gelinlik modelleri içinde kabarık etekli modellere de ayrıca bir göz gezdirmenizde fayda olacaktır. Son derece sıra dışı modelleri bulabileceğiniz kabarık etekli gelinliklerde oldukça tatmin edici modellerin de olduğunu unutmamanız gerekiyor. Bunun yanı sıra uzun kollu gelinlik modellerinden hoşlananlar için bolca model bulunduğunu söyleyebiliriz.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Dai Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde Şık Dai Gelinlik Modelleri ve Yeni Dai Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarfransz gelinlik modelleri,fransız dantelli kabarık gelinlik modelleri 2013,fransız gelinlik modelleri 2014,2014 fransız dantelli gelinlik modelleri,fransiz gelinlikleri,dai gelinlik uzun kollu modelleri,fransız dantelli gelinlik modelleri 2015,fransız dantelli kabarık gelinlik modelleri,eski fransız gelinlikleri,fransiz 2014 abiye
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>