2014 Flower Garden Koleksiyonu

     Gelinlik konusunda belli başlı markaların ürünlerine olan ilgi her zaman için artış göstermektedir. Bunlar arasında Flower Garden en popüler olanlardan bir tanesidir. Gelinlik ve evlilik olgusu hemen her bayanın hayalini kurduğu bir durumdur ve bu yüzden de son derece büyük bir önem arz etmektedir. Hal böyle olunca da çok sayıda bayan için kaliteli markaların ürünlerin sıklıkla takip edilmekte ve gelinlik alma günü geldiğinde ilk olarak bu markaların ürünlerine bakılmaktadır. 2014 senesinde Flower Garden oldukça tatmin edici modeller ile piyasaya giriş yapmış ve dönem içerisinde de yüksek bir ilgi ile karşılaşmıştır.

2014 içinde askılı modellere olan ilgi şaşkınlık yaratacak boyutlara ulaşmaktadır denilebilir. Bu modeller son derece zarif yapısı ile dikkat çekmekte ve bu sayede çok sayıda bayanın ilk tercihi olmayı başarmaktadır. Eğer sizlerde gelinlik tercihini daha sade modellerden yana kullanmak istiyorsanız bu noktada askılı modellere yönelmeniz en doğru karar olacaktır.

2014 Flower Garden koleksiyonu arasında diğer dikkat çeken modeller ise tüllü gelinlik modellerinden oluşmaktadır. Tül, son derece hoş bir detaydır ve gelinliklerde de oldukça başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Bu modellerde de bahsettiğimiz durumum değişmemekte ve bayanlar için son derece zarif ve şık tüllü gelinlik modelleri oraya çıkartılmaya devam edilmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Düz Kesim Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Düz Kesim Gelinlik Modelleri ve Yeni 2014 Düz Kesim Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>