2014 En Güzel Gelinlik Modelleri

2014 En Güzel Gelinlik Modelleri 2014 En Güzel Gelinlik Modelleri

2014 En Güzel Gelinlik Modelleri

Gelinlik her genç kızın rüyalarını süsleyen, günün birinde mutlaka giymek istenilen ve çok özel bir anlam taşıyan kıyafettir. Öyle ki hiç bir kız gelinlik giymeden evlenmek istemez. Hal böyle olunca gelinlikler kızların en çok ilgisini çeken unsurların başında geliyor. Genç kızların istek ve ihtiyaçları birbirinden çok farklı olduğu için gelinliklerin türleri de bir o kadar farklı olmak durumundadır. 2014 en güzel gelinlik modelleri arasında bu sezon göğüs kısmı parlak taşlarla süslenmiş straplez modeller fazlasıyla ilgi çekiyor. Ayrıca dantel işlemeli gelinlikler de, gelin adayları tarafından fazlasıyla ilgi görecek modellerin arasında yerini almış durumda.

Askılı modellerin sağladığı çeşitlilik, herkesin zevkine göre bir gelinlik bulmasına olanak sağlıyor. Tek omuzdan askılı gelinlik modelleri gelinliğe çok çekici ve şık bir hava katabiliyor. Ayrıca çapraz askılı gelinlik modelleri de mutlaka göz atılması gereken modellerin başında geliyor. 2014 en güzel gelinlik modelleri  kabarık modeller her sezon olduğu gibi bu sezonda en gözde parçalar arasında gözüküyor. Hiç bir zaman eskimeyecekmiş gibi durun modeller, 2014′te de en çok tercih edilecek modellerden bir tanesi. Bu arada mutlak surette tül işlemeli gelinlik modellerini de incelemelisiniz.

2014 yılında gelinlik giymeyi planlayan genç kızların hepsi kendi hayalini kurdukları gelinliği bulabilecek ve istedikleri tarzda bir gelinliğe sahip olabileceklerdir.

Bir önceki yazımız olan 2014 Enzoani Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde , Enzoani Model Gelinlikler ve hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaren gzel gelinlikler,dnyann en gzel gelinlii,en güzel gelinlik modelleri 2014,2014 en güzel gelinlik modelleri,en gzel gelinlik,en Gozel Gelinlikler,2014 en güzel gelinlikler,gozel gelinlikler 2014,gozel gelinlikler,En Güzel Gelinlik Modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>