2014 Elie Saab Gelinlik Modelleri

Tüllü Elie Saab Gelinlik Modelleri  2014 Elie Saab Gelinlik Modelleri

Tüllü Elie Saab Gelinlik Modelleri

Gelinlik konusu son derece özel ve ilgi gösterilmesi gereken bir alan olarak bahsedilebilir. Gelinlikler bir kadının en özel ve bir kadına en çok yakışan kıyafet olarak bilinir. Bu yüzden de başarılı markalar tarafından üretile gelinlikler sayesinde tam olarak istenilen görüntüye ulaşmak mümkün olabiliyor. Tüm dünyada üne sahip ve dünya genelinde gelin adaylarının tercihi haline gelen Elie Saab gelinlikler biraz önce bahsettiğimiz şıklık konusunda son derece başarılı markalar arasında adını üst sıralara yazdırmayı başarmıştır.

arasında tüllü modellere ilk olarak değinmemiz gerekiyor. Daha çok boyun bölgesinde tüllerin kullanıldığı bu modeller ciddi anlamda çok şık ve sempatik bir görüntüye sahip. Üstelik bu tarz modeller her bedendeki gelin adayları tarafında kullanıma müsait olması sebebiyle de oldukça sık kullanılan modellerden birisidir. Bunun yanı sıra markaya ait balık model gelinlikler de oldukça geniş bir kitleden ilgi görmeye devam ediyor. Daha çok vücut hatlarına güvenen bayanların tercihi olan bu model, her geçen gün daha fazla gelin adayı tarafından kullanılıyor denilebilir.

2014 Elie Saab gelinlik modelleri düz modelleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Her zaman için sadelikten yana olan gelin adayları, bu sade fakat son derece şık modellere oldukça fazla ilgi gösteriyor. Göz yormayan ve ciddi anlamda şık görünen bu modeller bir çok bayanın ilk tercihi olacağa benziyor.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Sue Wong Koleksiyonu Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Sue Wong Koleksiyonu Gelinlik Modelelri ve Yeni 2014 Sue Wong Koleksiyonu Gelinlik Modelelri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarelie saab gelinlik,elie saab gelinlik modelleri,elie saab,elie saab balik gelinlik,elie saab gelinlikleri,elie by elie saab gelinlik,elie saab gelinlik fiyat,elie by elie saab gelinlik fiyatları,saab gelinlik modelleri,düz gelinlik fiyatları
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>