2014 Düz Kesim Gelinlik Modelleri

Uzun Kollu Düz Kesim Gelinlik Modelleri 2014 Düz Kesim Gelinlik Modelleri

Uzun Kollu Düz Kesim Gelinlik Modelleri

Herkesin kendine göre bir giyim tarzı var be bu tarz doğrultusunda kıyafet seçiminde bulunuyorlar. Gelinlik konusunda da kişisel tercihlerin dışına çıkarak seçimlerde bulunmak, emin olun hiçbir şekilde gelinliğin içinize sinmemesine sebep olacaktır. Eğer sizlerde gündelik yaşamda düz kesimli modellerden hoşlanıyor ve kıyafetlerinizi genel olarak bu doğrultuda seçiyorsanız gelinlik konusunda da aynı şekilde devam etmeniz en iyisi olacaktır. 2014 senesinde birçok marka düz kesimli gelinlik modellerine önem vermiş durumda ve oldukça da iyi modelleri piyasaya sürmeye devam ediyorlar.

arasında uzun kollu gelinlikler bir hayli ön plana çıkıyor. Bu uzun kol detayı genel olarak dantellerle yapılıyor ve dantelin eşsiz görüntüsü gelinlikte kullanıldığında ortaya son derece tatmin edici bir görüntü çıkıyor. Aslında sade bir görüntü olsa da şıklık konusunda hemen herkesin beğenisini kazanacak tarzda modeller ortaya çıkartılıyor. Hal böyle olunca da en çok tercih edilen modeller arasında uzun kollu olanlar ilk sıradaki yerini alıyor.

 2014 düz kesim gelinlik modelleri içinde balık etekli modellere de ayrıca önem verilmesi gerekiyor. Bu modeller vücut hatlarını saran yapısı ile daha çok vücuduna güvenen iddialı bayanlara tavsiye ediliyor. İddialı bir gelinliktir fakat düz kesimi sayesinde oldukça hoş bir görüntüye sahip olmak mümkün oluyor. Aynı şekilde straplez gelinlik modelleri de son derece tatmin edici modellerden oluşuyor denilebilir.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Sue Wong Koleksiyonu Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Sue Wong Koleksiyonu Gelinlik Modelelri ve Yeni 2014 Sue Wong Koleksiyonu Gelinlik Modelelri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlardüz gelinlik modelleri,duz gelinlikler,düz kesim gelinlik modelleri,duz model gelinlikler,sade düz gelinlikler,2014duz gelinlikler,duz gelinlikler 2014,2014duz gelinlikleri,düz gleinlikler,DÜZ KESİM GELİNLİK
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>