2014 Düğün Pastası Süsleri

Düğünler son derece özel anlardır. İnsanların hayatları boyunca sadece bir kere yaşamak umuduyla yaşadıkları bu eşsiz zaman diliminde de her şeyin tam olarak istenilen şekilde olması büyük önem arz eder. Bu yüzden de bir düğünü en önemli figürlerinden bir tanesi olan pastaları es geçmek büyük bir hata olacaktır. Düğün pastalarının süslenmesi konusu son derece önemlidir. Kendi düğün pastanızın siparişini verirken süslemede kullanılacak olan malzemeleri de iyi bir şekilde seçmeniz gerekiyor. Aksi halde ortaya çıkacak olan sonuç hem görüntü olarak hem de sağlık açısından problemler yaratabiliyor.

2014 genel olarak damat ve gelin figürlerindeki şekerlemelerden oluşmaktadır. Hemen her düğünde görebileceğiniz bu görüntü sıradan olmaktan öte bir anlam ifade eder. Evet biraz önce de dediğimiz gibi her düğünde görebiliyor olmanız bu tarz bir süslemeden kaçınmanız anlamına gelmiyor. Akside yapılabilecek en doğru süsleme şekillerinden bir tanesi olduğunu söylemeliyiz.

2014 düğün pastası süsleri içinde gelinlik ve damatlık giymiş hayvan motifleri de oldukça popülerdir. Buna ek olarak biraz işin içine espri katmak istiyorsanız eğer prenses gibi bir gelin süslemesinin yanına damatlık giymiş odun süslemesi yerleştirilmesini isteyebilir bu sayede de kendi düğününüzde unutulmayacak bir anının ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Fakat seçeceğiniz süslemelerin sıcak bir ortamda hemen bozulmayacak, erimeyecek malzemelerden yapıldığından da emin olmak zorundasınız.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Düğün Mekanları ve Konseptleri başlıklı makalemizde 2014 Düğün Mekanları ve Konseptleri ve Düğün Mekanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlardügün süsleri,nikah pastası,dügün pastası süsleri,dn pastas ss,nisan susleri,gelin damat düğün pastaları,esprili nişan pastaları,pasta süsleri nişan,düğün pastası süsüsle,düğün PASTASI GELİN VE DAMATLI görselleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>