2014 Düğün Mekanı ve Aydınlatma

 Evlilik dünyadaki en kutsal olaylardan bir tanesidir. Birbirini seven iki kişinin bir ömür boyu mutlu olmak amacı ile gerçekleştirdikleri bir ritüeldir. Bu sebeple de son derece büyük önem arz eden ve özen gösterilmesi gereken bir durumdur. Eğer düğün hazırlıkları yapıyor fakat düğününüzün nerede yapılacağı ile ilgili olarak kafa karışıklıkları yaşıyorsanız sizlere birkaç ipucu vererek yol  gösterebiliriz. Bu bağlamda sadece ufak tefek detaylara dikkat ederek kendi düğününüzü benzersiz bir hale getirebilirsiniz.

2014 düğün mekanı ve aydınlatma konusunda ilk olarak önceliğinizi mekan seçimine vermelisiniz. Yaz aylarında gerçekleştirilecek olan düğünleri genel olarak salon düğünü şekline sokmadan, insanların daha rahat hissedebilecekleri bir ortam olan kır düğünü olarak yapmak akla en yatkın seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Kır düğünlerinde ise sıradan uygulamalar yerine farklı tarzlara yönelmenin yerinde olacağını düşünüyoruz. Normal şartlarda düğünlerde görmeye alışık olmadığımız objeleri kullanarak unutulmaz bir anbiyans yakalayabilirsiniz. Kır düğünlerinde aydınlatma olarak ise balon lamba olarak geçen büyük aydınlatmaları kullanmak ortaya daha iyi bir hava katacaktır.

2014 düğün mekanı ve aydınlatma ile ilgili olarak salon düğünü düşünenler için ise mümkün olduğunca geniş ve havalandırması iyi bir salon tercih etmenizi öneriyoruz. Bu sayede davetlilerin ve sizlerin bunalmadan vakit geçirmesi sağlanabilir. Salon düğünlerinde aydınlatmalar tavana gömülü şekilde bulundurulmalı ve bunlara ek olarak göz alacak seviyenin yukarısında yerleştirilen aydınlatma kaynakları kullanılmalıdır.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Düğün Mekanları ve Konseptleri başlıklı makalemizde 2014 Düğün Mekanları ve Konseptleri ve Düğün Mekanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarkır düğünü aydınlatma,düğün yeri aydınlatma lambaları,dugunde aydinlatma secenekleri,düğün ışıklandırma,kır düğünü için aydınlatma,mahalle düğünlşeri aydınlatma ları,düğün aydınlatma kablo,düğün lambaları,düğün pisti ışıklandırması,düğün salon iç mekan aydınlatma modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>