2014 Deniz Kızı Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelleri son yıllarda iyide iyiye artmaya başlamış durumdadır. Çok sayıda model, gelin adaylarının isteklerini karşılamak adına piyasaya sürülüyor. Bu modeller arasında 2014 senesinin en çok beğenilenlerinden bir tanesi olarak deniz kızı gelinlik modelleri örnek olarak gösterilebilir. Deniz kızı gelinlikler, göğüs hizasından başlayarak bel altına kadar vücudu saran bir şekilde iniyor ve diz hizasına geldikten sonra bollaşıyor. Dışarıdan bakıldığında bir deniz kızının vücudunu andıran bu görüntüde en önemli kısım diz hizasından sonra bollaşarak deniz kızının kuyruğu gibi görünen kısımdır.

2014 deniz kızı gelinlik modelleri içinde dantelli gelinlikler en çok tercih edilen model olarak gösterilebilir. Bu modeller ciddi manada zarif bir görüntüye sahip ve dantel sayesinde şık bir sonuç elde edilebiliyor. Dantellerin narin görüntüyü istenirse gelinliğin tamamında kullanılabiliyor. Eğer tüm gelinliğin dantel işlemeli olmasından haz etmiyorsanız bölgesel olarak kullanılan dantel detaylarına sahip gelinliklerde sizler için ideal olacaktır. Göğüs bölgesinde kullanılan dantel detayı sayesinde hem sade bir görüntü hem de şıklık bir arada elde edilmiş oluyor.

2014 deniz kızı gelinlik modelleri arasında fiyonklu modeller ise sıra dışı görüntüsü ile bayanların dikkatini çekiyor. Deniz kızı görüntüsünün oluşmasında en büyük etmen olan diz hizasından itibaren bollaşan gelinliklerde tam olarak gelinliğin bollaşmaya başladığı noktaya büyük bir fiyonk yerleştiriliyor.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Yaz Gelinlik Trendleri başlıklı makalemizde 2014 Yaz Gelinlik Trendleri ve Gelinlik Trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlardeniz kızı gelinlik modelleri,deniz kizi gelinlik,çocuk gelinlik modelleri ve fiyatları,deniz kz gelinlik adana,deniz kz gelinlik modelleri,denizli türbanlı gelinlik modelleri ve fiyatları 2014,deniz kızı gelinlik modelleri ve fiyatlari,gelinlik modelleri denizkızı,denız kızı abıye modellerı fıyatları,deniz gelinlik modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>