2014 Dekolteli Gelinlik Modelleri

                         

Dantel Detaylı Dekolteli Gelinlik Modelleri 2014 Dekolteli Gelinlik Modelleri

Dantel Detaylı Dekolteli Gelinlik Modelleri

   

 2014 Dekolteli Gelinlik Modelleri

Çoğu bayan için kendilerine has bir giyim tarzından söz etmek mümkündür. Hatta bir çok bayan bu giyim tarzlardan kati surette ödün vermediğine de şahit oluruz. Gündelik yaşam ya da iş hayatında bu tarzlarını olabildiğince yaşatmaya çalışırlar. Gelinlik konusu da aynı tarzı yaşatmak isteyen gelin adayları için özelliklede dekolteli bir giyim tarzından hoşlanan gelin adayları için bir kaç püf noktadan bahsetmek istiyoruz. Bu tarz ince ayarlamalar sayesinde giyeceğiniz gelinlikte ne aşırı bir dekolte ne de fazlasıyla kapalı bir modele sahip olabileceksiniz.

2014 dekolteli gelinlik modelleri arasında ilk olarak öne çıkan modeller tabi ki göğüs dekoltesi olan modeller oluyor. Göğüs dekolteli olarak giyinmekten hoşlanan, kendisine güvenen gelin adayları için bu tarz gelinlikler son derece ideal karar olacaktır. Göğüs dekoltesinin taş işlemeli straplez modellerle birlikte kullanılması sonucu ortaya ciddi anlamda etkileyici bir görüntü elde etmek mümkün durumda. Bunun yanı sıra askılı ve göğüs dekolteli modellerinde son derece şık ve zarif olduğunu belirtmemizde fayda var.

2014 dekolteli gelinlik modelleri içinde derin sırt dekolteli modellerden de bahsetmemiz gerekiyor. Sırtının güzel olduğunu düşünen ve kendine güvenen bayanlar açısından derin sırt dekolteli gelinlik modelleri de oldukça iyi bir tercih olacaktır. Bu tarz dekolteli modellerin dantel, taş ya da motiflerle süslenmesi sonucu çok daha iyi bir görüntü elde etmek mümkün olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Oleg Cassini Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 gelinlik modelleri, Oleg Cassini Gelinlikler ve Oleg Cassini Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlardekolteli gelinlik modelleri,dekolte gelinlikler,derin dekolteli gelinlikler,dekoltesiz gelinlikler,dekolte gelinlik modelleri,dekoltesiz gelinlik modelleri,dekolteli gelinlik,gelinlik dekolte,dekalte gelinlikler,gs modelli gelinlik
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>