2014 Dantelli Gelinlik Modelleri

2014 dantelli gelinlik modelleri1 2014 Dantelli Gelinlik Modelleri

2014 dantelli gelinlik modelleri1

Bilindiği üzere gelinlik her genç kızın en çok istediği şeydir. Her zaman gelinlik giyeceği günü beklerler ve en iyi gelinliği seçmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Kendine yakışan gelinliği bulmak için uğraşıp dururlar.

Gelinlik modellerinde kullanılan ve gelinliğe en çok yakışan detaydan birisi şüphesiz ki danteldir. 2014 dantelli gelinlik modelleri de bu seneye damgasını vuracağa benziyor. Tabi sadece bu sene değil hem geçen senelerde hem de gelecekte de dantelli gelinlik modelleri vazgeçilmez olacağı düşünülmektedir. Dantel gelinliğin etek kısmında kol bölgesinde veya boyun bölgesinde bulunabilir. Her bölge için farklı hava katmaktadır. Ayrıca dantel detayı zaten asil ve zarif olan gelinliğe daha fazla asillik ve zarafet katmaktadır. 2014 dantelli gelinlik modelleri de bu asillik ve zarafetin bir parçasıdır. Sadece asillik zarafet de değil akla gelebilecek her güzel şeyin simgesidir gelinlik. Şıklığınıza şıklık eklemek istiyorsanız dantelli gelinlik modellerini değerlendirmeden geçmemenizi tavsiye ederim. Buna ek olarak gelinlikler sadece saf beyaz değillerdir. Beyazın her tonu gelinliğe çok yakışmaktadır ve bu tonlar dantel detayını da oldukça iyi taşımaktadır.

2014′ de ki tüm genç kızlar çok şanslı çünkü istedikleri tarzdaki gelinliğe ulaşmak hiçte zor değil. Ve 2014′ de de çoğu genç kızın yani gelin adayının tercihi dantelli gelinlik modellerinden yana olacaktır. Kimse bu asaleti kaçırmak istemez.

Bir önceki yazımız olan 2014 Yeni Moda Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Abiyeleri, 2014 Model Abiyeler ve Yeni Abiyeler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlardantel gelinlik 2014,gelinlik model,dantel gelinlik modelleri,gelinlik sekilleri,dantelli gelinlik modelleri 2014,vakko gelinlik fiyatları,2014 DANTELLİ GELİNLİK MODELLERİ,dantel gelinlik,gelinlik sekileri,dantelli gelinlikler 2014
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>