2014 Converse Gelin Ayakkabısı Modelleri

 

                     

    2014 Converse Gelin Ayakkabısı Modelleri

Son yıllarda tüm dünyada ve ülkemizde bir Converse çılgınlığı aldı başını gidiyor. Özellikle gençlerin çok fazla ilgi gösterdiği ayakkabı markasını, hemen her gencin ayağında görebilmek mümkün. Bu denli ilgi gören bir ayakkabının ilerleyen dönemlerde çok daha farklı mecralarda kullanılacağını ise hepimiz tahmin ediyorduk. İlk olarak takım elbisenin altına erkekler tarafından giyilerek farklı alanlarda kullanıma geçirilen Converse ayakkabılar son olarak gelinliğin altına gelin ayakkabı olarak giyilmeye ve bu amaçla kullanılmaya başlamış durumda.

2014 Converse gelin ayakkabısı modelleri tabi ki bildiğiniz Converse görünümüne sahip değiller. Model olarak aynı kalan ayakkabılar görüntü olarak bir hayli farklı duruma getirilmiş. Gelinliğin altına giyilebilir hale getirmek adına beyaz rengin ağırlıkta olduğu modeller piyasaya sürülüyor. Bunun yanı sıra zımba detaylar ile süslenen ayakkabılar düşündüğünüzden çok daha iyi bir görüntüye sahip olabiliyorlar.

2014 Converse gelin ayakkabısı modelleri arasında sadece zımba detaylı olanlar değil, bunun haricinde taşlarla süslenmiş modelleri de sıklıkla görüyoruz. Bunların yanı sıra dantel detayları ile üstü kaplanan ayakkabılar buna ek olarak bir kaç tane parıltılı taş ile birleştirildiğinde ciddi anlamda gösterişli bir ayakkabıya sahip olunabilir. Ayrıca Converse ayakkabıların düğünlerde tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise rahatlığı oluyor. Malum, gelinler için düğün son derece bünyeyi geren bir olay. Bu sırada bir de topuklu ayakkabılar ile kendinizi iyiden iyiye yormak istemiyorsanız eğer bu tarz modellere göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2014 İnci İşlemeli Gelin Ayakkabısı Modelleri başlıklı makalemizde Gelin Ayakkabısı Modelleri ve İnci İşlemeli Gelin Ayakkabısı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelin ayakkabısı converse,converse gelin ayakkabıları,gelinlik altına converse,gelinlik conversleri,gelinlik altına converse modelleri,gelin converse modelleri,gelinlik converse,gelınlık konversleri,gelinlik converseleri fiyatları,gelin ayakkabıları converse
Pin It

2 - “2014 Converse Gelin Ayakkabısı Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>