2014 Carolina Herrera Gelinlik Modelleri

Carolina Herrera 2014 Bahar Gelinlik Koleksiyonu 2014 Carolina Herrera Gelinlik Modelleri

Carolina Herrera 2014 Bahar Gelinlik Koleksiyonu

Ünlü moda tasarımcısı Carolina Herrera’nın tasarlamış ve sunmuş oldu 2014 modelleri defile ile gösterime sunuldu. Oldukça şık ve göze çarpıcı olan bu modellerin hepsi birbirinden güzel.

Straplez, balık ve kabarık gibi birçok gelinlik modeli için özel tasarımlar üretilmiş olan bu koleksiyondaki gelinlikleri çok sevecek ve bir o kadar da beğeneceksiniz. Ayrıca koleksiyonda bulunan ürünlerin özel tasarım olması, bu konuya dikkat eden gelin adayları için vazgeçilmez bir fırsat durumundadır.

Koleksiyonun içeriğine bakacak olursak, gelinlik tasarımlarında oldukça kalın bir kumaş kullanılmıştır ve kumaş kalitesi önemlidir. İnce kumaşla tasarlanan bir gelinlik her zaman için iç gösterir ve yırtılma olasılığı da yüksektir. Bu nedenle özel tasarlanan gelinliklerde oldukça kalın bir kumaş kullanılır. Ayrıca kumaşın kalitesi kadar çeşitliliği de dikkat çekmektedir. Ekru ve simli kumaşlarla tasarlanan gelinlikler sürekli ışıldamakta ve dikkat çekmektedir. Bütün bunların yanı sıra modanın trendleri olan dantel işlemeleri ve fiyonk detayları da oldukça profesyonel bir şekilde gelinlikler üzerinde uygulanmış ve muhteşem ürünler ortaya konulmuş.

Bir önceki yazımız olan Miss Defne 2014 Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde Miss Defne 2014 ve Miss Defne Gelinlik hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarcarolina herrera gelinlik 2014,karolin kumas,karolin kumas gelinlik,carolin kumaş,CAROLİN KUMAŞ GELİNLİK,caroline kumaş gelinlik eteği,karolin kumaşlı gelinlıkler
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>