2014 Borune Gelin Ayakkabısı Modelleri

Yeni Sezon Borune Gelin Ayakkabısı Modelleri 2014 Borune Gelin Ayakkabısı Modelleri

Yeni Sezon Borune Gelin Ayakkabısı Modelleri

    Bir gelinin tam olarak istediği, mükemmel görüntüye sahip olabilmesi adına en önemli parçalardan birisi gelin ayakkabısıdır. Birçok gelin adayı için öncelikli olarak görülmese de, bir gelinliğin tam olarak şık görünmesini sağlayan başlıca unsurlardan birisi olarak ayakkabıları söyleyebiliriz. Neyse ki, geliklik konusunda Borune gibi kaliteli markaların ürettiği ayakkabı modelleri sayesinde herkesin kendi hayalindeki gelin ayakkabısını bulması sağlanabiliyor. Hal böyle olunca da çok sayıda gelin adayı için ilk tercih olarak Borune markasına ait modelleri gözden geçirmek geliyor.

birbirinden çok farklı modelleri içeriyor. Bazı modeller son derece sade ve klasik olarak adlandırılabilir. Fakat bunun yanı sıra bazı modeller ise oldukça farklı ve pekte alışılmış modellerde değiller. Böylesi bir koleksiyon içerisinden de herkes kendine göre bir modeli mutlaka bulacaktır. Farklı modeller arasında ayakkabıya yerleştirilen büyük ve beyaz renkli gül motiflerinin olduğu modelleri örnek olarak gösterebiliriz. Oldukça şık ve farklı görüntüsü ile bayanların beğenisini kazanmaya devam ediyor.

2014 Borune gelin ayakkabısı modelleri arasında herkesin aşina olduğu düz, sade ayakkabı modelleri de mevcuttur. Bu modeller daha sade bir görüntü isteyen bayanlar için ideal modeller arasındadır. Aynı zamanda taşlarla kaplı bir modeli tercih ederek ışıltılı ve iddialı bir görüntüye de sahip olabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Gümüş Gelinlik Ayakkabısı Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Gümüş Gelinlik Ayakkabısı Modelleri ve Gelin Ayakkabısı hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaralcak topuklu gelin ayakkabilari
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>