2014 Balon Etekli Gelinlik Modelleri

                            

 

2014 Balon Etekli Gelinlik Modelleri

      Genç kızların gelinlik seçerken pek çok problem ile karşı karşıya kaldıklarını biliyoruz. Bunların başında kendi vücutlarına uygun modelleri bilmemelerinden ötürü doğru model tercihinde bulunamamak geliyor. Öyle ki, her model her kadının üstünde aynı şekilde durmuyor. Bunun haricinde belli bir vücut tipine sahip kadınlarda, bazı modeller son derece kötü bazı modellerde oldukça güzel sonuç verebiliyor. Bunlar arasında gelinlik modeli baz alındığında balon etekli gelinlikler belli tip kadınlara oldukça yakışan bir modeldir.

2014 balon etekli gelinlik modelleri dışarıdan bakıldığında etek kısmının belden itibaren oval şekilde kabarıklaştığı eteklerdir. Balona benzer bir görüntü oluşturur ve oldukça şık gelinlik modellerinden bir tanesidir. Bunun modeller özellikle kare tipli vücuda sahip olan kadınlara önerilmektedir. Göğüs kısmından bar olup, belden aşağıya doğru genişleyen model, kare görünümlü vücudu çok daha hacimli, kıvrımlı ve şekilli göstermek için ideal bir tercih olacaktır.

2014 balon etekli gelinlik modelleri arasında oldukça şık modeller ile karşılamak mümkün. Bunlar arasında göğüs bölgesinde taş süslemesi olan modeller en önce geliyor. Bu modeller ışık altında son derece pırıltılı ve ihtişamlı görünmenize olanak sağlıyor. Ayrıca tek omuz askılı modellerin ne denli şık ve zarif bir görüntü verdiğini kendi gözlerinizle görseniz dahi inanamayacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Dore Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Dore Gelinlik Modelleri, Dore Gelinlik Modelleri ve Dore Renkli Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlartül gelinlik modelleri,balon gelinlik modelleri,balon etek gelinlik modelleri,balon gelinlikler,balon etek uzun abiyeler ve fiyatları,balon gelinlik modeli,tum yeni balonu gelinikler,balondan gelinlik,balonlu gelin çıkışı,BALONLU GELİNLİK
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>