2014 Akay – Premium Gelinlik Koleksiyonu

Akay Gelinlik Modelleri 2014 Akay   Premium Gelinlik Koleksiyonu

Akay Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayalidir gelinlik giyebilmek. Hiç bir kız istemez sevdiği adamla gelinlik giyemeden evlenmeyi, tercih de etmez zaten. Evlilik ne kadar kutsalsa gelinlikte bir kız için o kadar kutsaldır ve ulaşılması sahip olunması tecrübe edilmesi gereken bir şeydir. Böylesine çok fazla anlam taşıyan bir şeyi, sizce de alelade bir yerden almak ister misiniz? Bizce kesinlikle istemezsiniz.

2014 Akay Premium Gelinlik Koleksiyonu işte o sizi alelade yerlerden gelinlik almak gibi bir problemden kurtarıyor. Akay gelinliklerinin 2014 yılı için görücüye çıkması ile Premium modeller en çok ilgiyi görecek gelinlikler olarak gösteriyor. Premium Koleksiyonu iki farklı tarzdan oluşuyor. İlk tarzda gelinlikler daha çok Dream Kreasyonu olarak adlandırılan kısma dahil edilmiş durumdalar. Bu kreasyonda çok yoğun olarak desenler ve taş işlemeli üst kısımlara kabarık etekler eşlik ediyor. Daha çok farklı tarzı arayanların tercihi olabilecek modellerde askısız straplezler ve askılı üst kısımlarda fazlasıyla yer bulabiliyor. Koleksiyonun diğer kısmı ise Elegance isimli bölümden oluşuyor. Bu bölümde ise daha çok prenses gelinlik modelleri ağırlıklı olduğu söylenebilir. Sırt dekolteleri ile fazlasıyla renkli bir havaya sahip modeller yeni gelin adaylarının beğenisine sunulmuş durumdalar. Ayrıca Elegance kreasyonunda en çok dikkat çeken özellik, duvakların yerine daha çok değişik şekillerdeki taçlar ya da çiçekler eşlik ediyor olması. Bu da 2014 Akay Premium Gelinlik Koleksiyonu’na çok ayrı ve güzel bir hava katıyor.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Akay Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Akay, Akay Gelinlik ve hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarakay gelinlik 2014 koleksiyonu,akay gelin 2014 premium,akay 2014 koleksiyon,akay gelinlik premium,akay premium,akay premium gelinlik,neslihan premium gelinlik
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>