2014 Akay Gelinlik Modelleri

2014 Akay Gelinlik Modelleri 2014 Akay Gelinlik Modelleri

2014 Modelleri

Gelinlik seçiminin ne kadar önemli ve bir o kadar da zor olduğu bellidir. Mükemmel olmasını istedikleri düğün günlerinin baş tacı da gelinliktir. Gelin adayları evlilik sürecinde zamanlarının büyük bir çoğunluğunu gelinlik arayarak geçirirler. Ve tam olarak da istediği modeli bulamazlar.Çünkü çoğu gelinlik markasının yaptığı tek şey taklittir. Ve çok fazla model seçeneği de sunmamaktadır.

Akay gelinlik markası ise gelinlik modelleri ile 2014′ de evlenmeyi planlayan tüm gelin adaylarının yüzünü güldüreceğe benziyor. Sunduğu fazla model seçenekleri ile rakiplerini çoktan geçmiştir. 2014 akay gelinlik modelleri üzerinde durulan en temel şey özgünlük. Daha önce yapılmamış tarzda gelinlik yapmak ve gelin adaylarını hayal kırıklığına uğratmamak için çok çaba sarf etmişlerdir. Bu sene gelinlik modelleri üstünde  en çok rastladığımız uzun etekli gelinlik modelleridir. İster balık etek modeller olsun ister prenses modeller olsun hepsinde uzun etekler kullanılmıştır. Muhteşem duvaklarla bütünlenen bu gelinlik modelleri oldukça iddialıdır.

Gelinlik seçimi bu kadar önemliyken sizde seçeceğiniz gelinlik markasına ve modeline çok özen göstermeniz gerekmektedir.  Modaya uygun ve en yeni tasarımlardan seçeceğiniz bir gelinlik modeli sizi yılın en güzel gelini yapabilir.

Bir önceki yazımız olan 2014 Prenses Etek Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 gelinlik modelleri ve Prenses Etek Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarakay gelinlik 2014,akay gelinlik modelleri,2014 akay gelinlik modelleri,akay 2014 gelinlik modelleri,akay gelinlik 2014 modelleri,akay gelinlikler,gelinlik modelleri akaylar
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>