2014 Akay – Diamond Line Gelinlik Koleksiyonu

2014 Akay Diamond Line Gelinlik Koleksiyonu 2014 Akay   Diamond Line Gelinlik Koleksiyonu

Diamond Line Gelinlik Koleksiyonu

Gelinlik denince akla gelebilecek birçok gelinlik markası vardır. Fakat bunların çoğu gelinler için yetersiz kalmaktadır.Çünkü gelin adayları çok uzun süre hayalindeki gelinlikleri planlamaktadır. Bu yüzden de bazı gelinlik markaları bu gelinlerin hayal ettiği gelinliği karşılamamaktadır.Öyle bir gelinlik markası vardır tüm genç kızların hayalini süsleyen en güzel gelinliklerin tasarımcısıdır.

markası tüm genç kızların hayal ettikleri gelinlik modellerini bulundurduğunu düşünüyorum. Ve özellikle 2014 Akay – Diamond Line gelinlik koleksiyonu ile tüm genç kızları büyülemek niyetinde oldukları apaçık ortadadır. O kadar şık o kadar özel tasarımlar içermektedir ki bu gelinlik tasarımı sizde hayrete düşeceksiniz. Diğer gelinlik markalarından ve koleksiyonlarından farklı olarak 2014 Akay – Diamond Line gelinlik koleksiyonu daha çok asimetrik kesimli gelinlik modelleri tasarlamış ve size sunmuştur. Bel bölgesinden başlayan fırfırlı etekler mi dersiniz, gelinliğin çeşitli bölgelerinde kullanılan saten detayları mı dersiniz, balık etekli model mi istersiniz bilmem ama hepsi de birbirinden çarpıcı gelinlik modelleri arasındadır. Saten detayı çoğu gelinlik markası tarafından pek kullanılmamaktadır fakat Akay markası gelinlikleri için sıkça bu detayı kullanmaktadır. Saten detayı gelinliğe ayrı bir romantiklik ve asillik katmaktadır.

Yaptığı gelinlikler ile uyumlu duvaklar ve bunun altına seçeceğiniz şık bir ayakkabı o gece muhteşem görünmenizi sağlayacaktır. Sizde bu asaletten eksik kalmayın.

Bir önceki yazımız olan 2014 Akay Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Akay, Akay Gelinlik ve Akay Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlardiamond gelinlik,diamond gelinlik fatih,akay diamond gelinlikler,diamond gelinlik ankara,diamond 2014 yaz gelinlikleri,diamond 2014 gelinlik modelleri,diamond 2014 gelinlik kapak resmi,daymont gelınlık,ankara gelinlikçi diam,akay diamant gelinlik 2014
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>