2014 Açık Gelin Saçı Modelleri

Trend Açık Gelin Saçı 2014 Açık Gelin Saçı Modelleri

Trend Açık Gelin Saçı

Her zaman söylediğim şeylerden birisi de evlilik sürecinin hem çok güzel hem de bir o kadar da zor olduğudur. Gelin adayları bu süreçte çok telaşlı ve heyecanlı olurlar. Bu süreçte gelinlik seçiminden saç modeli seçimine kadar her şey zordur. Fakat öncelikle sakin olunmalı ve doğru kararlar verilmelidir. Daha doğrusu ne istediğimizi bilmek bu hususta çok önemlidir.

2014 yılı için gelin saçlarından bahsetmek istiyoruz. Gelin saçı yaptırılırken dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi ise gelinlik modeline göre gelin saçı yaptırmaktır. Ve düğün gününden önce mutlaka bir kaç kez gelin saçı denenmesi gerekmektedir. 2014 yılının en trend gelin saçı modası ise açık gelin saçıdır. Bu modeller genelde her gelinlikle hoş durmaktadır. Özellikle straplez gelinlik modelleri için ideal modeldir.  denildiğinde aklımıza ilk olarak doğal görünümlü saçlar gelmektedir. Gerçekten de bu senenin modası olan doğal görünümlü dalgalar çok saf ve hoş durmaktadır. 2014  baz alındığında bir de karşımıza kıvırcık ve düz saçlı modeller gelmektedir. Bu modeller de en ideal olan model doğal görünümlü olan modellerdir. Genelikle sadelikten ve farklı olmaktan hoşlanan tüm hanımlara açık saçlı gelin başı modellerini tavsiye ederim.

Bir önceki yazımız olan 2014 Damatlık Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Damatlık Modelleri ve Yeni Sezon Damatlık Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelin sa modelleri ak,gelin başı modelleri,açık gelin saçı modelleri,açık gelin saçı modelleri 2014,açık gelin başı,acik sac modelleri,dugun sac modelleri 2014,acik gelinlik sac duzumleri,dalgalı gelin başı modelleri,gelin saç modelleri açık
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>