2014 2015 V Sırt Dekolteli Dantel Gelinlik

Gelinlik modelleri arasında hemen hemen her gelinlik için kullanılan sırt dekoltesi oldukça şık bir görünüme eş değerdir. Zarif bir görünümü de destekleyen 2014 2015  V sırt dekolteli gelinlik modelleri yeni sezonun gözde seçeneklerini de oluşturuyor. Tasarımcılar v sırt dekolteli gelinlik modellerini yeni sezondan yeniden düzenlediler. Gözlemlenen en önemli detay dekoltenin transparan ve dantelden oluşturulmuş olması. Dantel detaylarının tüm sırtı kapladığı ya da dekoltenin v kesimini belirginleştirdiği de ilk bakışta göze çarpıyor.

2014 2015 v sırt dekolteli gelinlik modelleri şimdiden yeni sezonda en gözde modellerin arasında sayılıyor. Hoş bir görünümü oluşturan tasarımlar dikkatlerin sırt bölgesinde toplanmasını sağlıyor. Bu şekilde bir gelinlik almak istiyorsanız eğer, duvağınızın bu çok şık dekolteyi kapatmasını da engellemelisiniz. Daha çok yüzü örten taç şeklindeki duvak modellerini ya da duvağın yerini dolduracak görkeme sahip gelin saçı aksesuarlarını tercih edebilirsiniz.  Çok farklı ayrıntılara sahip bu gelinlik modelleri şıklığınızın ve zarifliğinizin temsilcisi olabilir. Çok şık ve sade bir ayakkabı ile kombinleyebilir ve kesinlikle çok bir gelin buketini seçmemelisiniz. Gelinliğinizi gölgede bırakacak ve dekoltenizden daha dikkat çekecek hiçbir detaya yer vermezseniz eğer unutulmayacak bir gelin olabilirsiniz. Her gelin adayının hayalini kurduğu şıklığın anahtarı olan sırt dekolteli gelinlikler, aslında birazda taşıması zor bir tercihtir. Eğer önerildiği gibi bir seçim yaparsanız da ciddi anlamda hayallerinizin karşılığını yaşayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Gelinlik Modelleri ve Detayları başlıklı makalemizde 2015 en trend gelinlik modelleri, 2015 gelinlik modası ve 2015 gelinlik modelleri ve detayları hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar2014 v dekolteli gelin,dantel sırt dekoltesi,2015 sırtı,sirt dekolteli comgelinlik commodelleri,sırtı v görünümlü gelinlikler,2015 sırt dekolteli gelinlik modelleri,2015 sac comkesimleri,2015 sırtı dantel gelinlikler,abiye 2015 sirt dekolte,gelinlik commodell
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>